Tr En Ar

Hakkımızda

Kuruluş tarihi olan 1985 yılında çalışmalarına başlayan İNTAŞ, inşaat sektöründe gerçekleştirdiği birçok başarılı projenin ardından, faaliyet alanlarını genişleterek büyümesini sürdürmektedir..

İnşaat sektöründe gerek altyapı gerekse üstyapı işlerinde 30 yıllık bir tecrübeye sahip olan İNTAŞ, havaalanı, baraj, yol, kanalizasyon, eğitim binaları, sağlık tesisleri, toplu konutlar gibi önemli projeleri başarıyla hayata geçirmiştir.

Büyümenin önemine inanan grubumuz, sanayi sektöründeki yatırımlarını beton, beton ürünleri ve cam takviyeli polyester boru (CTP) üretimi alanlarında yapmış, yüksek bir istihdam yaratarak ekonomik canlanmaya katkıda bulunmuştur.

Yurt içinde elde ettiği deneyim ve bilgi birikimini yurt dışı pazarlarına da taşıyan İNTAŞ, yurt dışında da Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmekte ve buralarda yaptığı işler ve hizmet kalitesi ile adından söz ettirmektedir.

Kaliteyi zamanında ve belirlenmiş kriterlerine uygun bir şekilde gerçekleştirmeyi ilke edinmiş olan İNTAŞ, büyüme ve gelişimini, çalışanlarından aldığı güçle ve çalışanları ile birlikte dengeli ve istikrarlı bir şekilde sürdürüp, toplumu ve Ülkesi için değer yaratan bir kurum olmaya devam edecektir...

Kurumsal Kataloğumuzu İndirmek İçin Tıklayınız...

Head Office :Turan Güneş Bulvarı Hollanda Str. 3/4 Yıldız Çankaya / ANKARA
Tel : +90 (312) 442 55 82 (pbx) Faks : +90 (312) 442 55 84
e-Posta : ankara@intas.com.tr