Tr En Ar

ALFEBOR

Alfebor Boru San. ve Tic. A.Ş. (ALFEBOR) 2015 yılında Hatay ili Antakya Organize Sanayi Bölgesi’nde, Cam Elyaf Takviyeli Polyester (CTP) borular üretmek ve konumu, teknik kadrosu ve kalite standartlarıyla gerek Türkiye, gerekse uluslararası boru pazarlarında lider kuruluşlardan biri olmak amacıyla kurulmuştur.

ALFEBOR olarak üretimlerimizi hammaddenin temininden, boru üretiminin son aşamasına kadarki tüm süreci kapsayan, tam otomatik mekanizma ile çalışan, uluslararası standartlara uygun bir kalite kontrol sistemi içerisinde yapmaktayız. Üretimlerimizi, her aşamada sızdırmazlık, harici yük taşıma kapasitesi ve çevresel koruma faktörlerini gözeten, güvenilir ve yenilikçi bir anlayışla gerçekleştirmekte, her bir nihai ürünü, uluslararası standartların öngördüğü tüm performans testlerine tabi tutmaktayız.

5.000 m2 kapalı alan ve 40.000 m2 toplam alanda kurulu ALFEBOR, Türkiye’nin en güneyinde, stratejik bir konumda bulunan Hatay ilinde konumlanmaktadır. Mevcut kapasitesi farklı çaplarda ortalama 360 m/gün üretim olup, yeni üretim bantlarının eklenmesiyle bu kapasite daha da artırılacaktır.

ALFEBOR CTP BORULAR, ÜRETİM VE KALİTEDE EN YÜKSEK STANDARTLARI İFADE ETMEKTEDİR.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen siteyi ziyaret ediniz...
www.alfebor.com.tr

Head Office :Turan Güneş Bulvarı Hollanda Str. 3/4 Yıldız Çankaya / ANKARA
Tel : +90 (312) 442 55 82 (pbx) Faks : +90 (312) 442 55 84
e-Posta : ankara@intas.com.tr